Windy grójec

Windy jako szczegół pionowego transportu

Prace na wysokościach żądają nie tylko specjalistycznego przyrządu, ale również właściwych zabezpieczeń zarówno w odniesieniu do ludzi, jak i towarów. Transport pionowy obejmuje przeróżnego typu windy. Windy stanowią konieczne oprzyrządowanie przedsiębiorstw, które w fachowy sposób frapują się pokrywaniem dachów bądź ich odnawianiem. W zależności od rodzaju mogą udźwignąć od 175 do 250 kilogramów materiałów. 
Przemieszczają się najczęściej z szybkością od 20 do 30 metrów na minutę, osiągając finalną wysokość sięgającą w przybliżeniu 10 metrów. 
Windy mogą być oddane do prac wewnętrznych a także zewnętrznych. Co poniektóre modele zostały wyposażone w zabezpieczenie przed przeciążeniem, co gwarantuje z jednej strony wygodę pracy, z drugiej zaś bezpieczeństwo w czasie realizowanych robót. 
Większa część z nich ma komfortowy pomost roboczy, co nie tylko zapewnia transport ludzi,  ale pozwala dodatkowo na załadowanie towarów. Wykorzystywane w transporcie pionowym windy są doskonałej jakości oraz zapewniają bezpieczeństwo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap